0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Nga nesër deri të enjten mot më i ftohtë dhe rënie e temperaturave për 10 gradë

Nga nesër deri të enjten rajoni ynë do të jetë nën ndikimin e masës dukshëm më të ftohtë ajrore, moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe dukshëm më i freskët. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriperëndimore. Temperaturat ditore do të ulen për rreth 10 gradë, kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle