0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nga nesër autobusët 100 dhe 200 do të lëvizin drejt Panairit të Librit në QS “Boris Trajkovski”

Transporti i rregullt i linjës nga nesër deri të hënën, 9 maj 2022, do të përfshijë dy linja të përkohshme, 100 dhe 200, të cilat do të shkojnë deri në QS "Boris Trajkovski". I pari do të shkojë nga Novo Lisice, dhe i dyti nga Deksion.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle