Evropë SQEvropë.Portal SQ

Nga mëngjesi i sotëm protesta në Jerevan, opozita kërkon dorëheqjen e Pashinianit

Në mëngjesin e sotëm rreth orës 8 sipas kohës lokale në rrugët e Jerevanit sërish dolën kolona të aktivistëve të opozitës, duke u drejtuar drejt parlamentit dhe zyrës presidenciale, lajmërojnë mediat ruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle