Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Nga kampi “Al-Holit” në Siri shpëtohen katër gra dhe nëntë fëmijë të luftëtarëve shqiptarë të SHI-së

- Katër gra dhe nëntë fëmijë ndërmjet moshës gjashtë e 16 vjeç nga Shqipëria mbërritën në aeroportin “Adem Jashari” të Prishtinës bashkë me shtetas të tjerë kosovarë që u larguan nga kampet e ferrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle