Botë SQBotë.Portal SQ

Nga Kabuli fluturoi aeroplani i parë për evakuim pas tërheqjes së amerikanëve

Aeroplani,  i cili evakuoi rreth 200 njerëz, duke i përfshirë edhe shtetasit amerikan, fluturoi pasdite nga Kabuli, dhe njëherit ai është edhe fluturimi i parë udhëtues në vendet e huaja me fluturim nga  kryeqyteti afgan pas tërheqjes së SHBA-së në fund të muajit gusht.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle