0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Nga janari të gjithë udhëtarët do të mund të hyjnë në SHBA vetëm nëse janë plotësisht të vaksinuar

Nga 22 janari, SHBA-ja kërkon të gjithë udhëtarët të cilët hyjnë në vend, ndërsa udhëtimi i të cilëve karakterizohet si jashtëzakonisht me rëndësi, të jenë të vaksinuar plotësisht kundër koronavirusit. Kjo është kërkesë e presidentit amerikan Xho Bajdenit e cila shqyrtohet dhe duhet të publikohet së shpejti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle