Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Nga Greqia për Portugali shkuan 48 refugjatë

- Nga aeroporti i Athinës, për Portugali, shkuan 43 afganë, refugjatë të pranuar dhe azilkërkues, në kuadër të marrëveshjes bilaterale mes të dyja shteteve për zhvendosje të 1.000 refugjatëve, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle