Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Nga Franca për Ukrainën edhe 100 milionë euro ndihmë humanitare

Franca siguroi 100 milionë euro shtesë ndihmë financiare dhe humanitare për Ukrainën, thuhet në kumtesën e Ministrisë franceze të Punëve të Jashtme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle