Ballkan.portal SQKorrespondentë Botë

Nga fillimi i gushtit do të ketë linjë të rregullt ajrore Sofje-Tiranë

Nga fillimi i gushtit do të fillojë linja e rregullt ajrore midis Sofjes dhe Tiranës. Ky informacion është raportuar nga mediat bullgare, raporton korespondenti i MIA nga Sofja. Ministria e Punëve të Jashtme e Tiranës njoftoi informacionin për fillimin e fluturimit midis Shqipërisë dhe Bullgarisë në fillim të gushtit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle