0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga e premtja reshje të shiut dhe temperatura më të ulëta

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare të cilat në orët e pasdites dhe të mbrëmjes do të rriten gradualisht. Nëpër disa fushëgropa ende do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare jugore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle