0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga e mërkura mot i vranët dhe i ftohtë me temperatura nën mesataren

Në dy ditët në vijim do të përqendrohet mot kryesisht me diell dhe me mëngjese të ftohta, ndërsa nga e mërkura paso periudha e motit kryesisht të vranët dhe dukshëm më i freskët me reshje lokale të shiut dhe me temperatura ditore të cilat do të jenë nën mesataren për këtë periudhë të vitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle