0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Nga e hëna paraqitje për vaksinim kundër KOVID në kushte shtëpie

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga e hëna qytetarët të cilët për arsye shëndetësore nuk janë në gjendje të vijnë dhe të marrin vaksinën kundër KOVID në pikën e vaksinimit, mund të caktojnë termin për vaksinim në kushte shtëpie.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle