0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga e hëna e ardhshme do të ketë mjaftueshëm termine për të gjitha kontrollet, paralajmëroi Filipçe

- Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot deklaroi se tashmë nga e hëna e ardhshme do të ketë mjaftueshëm termine për të gjitha ekzaminimet dhe kontrollet të cilat u janë të nevojshme pacientëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle