0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Nga bastisjet në zonën e SPB Shtip janë ndaluar shtatë persona

MPB informon se gjatë ditës së djeshme SPB Shtip, në përputhje me planin operativ "Verë e sigurt 2022", ndërmori një sërë masash dhe aktivitetesh në fushën e tregtisë së paligjshme të drogës, me çka e ka privuar nga liria M.M. (30), ZH.M. (21), N.T (18), G.S. (19), S.G. (18), D.A. (19) dhe F.T. (19).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle