Ballkan SQBallkan.portal SQ

Nga 300 raportimet e sotme për bomba në shkollat ​​serbe, 224 kanë qenë të rreme

Ekipet e MPB-së deri në orën 13 pasdite kanë inspektuar gjithsej 224 shkolla në territorin e drejtorive të shkollave të Novi Sadit, Nishit dhe Leskovcit, të cilat paraprakisht kishin marrë njoftim se është vendosur mjet shpërthyes, në të cilat u konstatua se ishin të rreme, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle