Ballkan SQBallkan.portal SQ

Nga 1 qershori në Greqi përkohësisht hiqet maska ​​e detyrueshme edhe në hapësira të mbyllura

Nga 1 qershori në Greqi do të hiqet përkohësisht maska ​​e detyrueshme edhe në objektet e brendshme, me përjashtim të spitaleve, shtëpive të të moshuarve dhe transportit publik, kumtoi sot pasdite ministri i Shëndetësisë Tanos Plevris, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle