0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nga 1 nëntori kompania ajrore me buxhet të ulët “Izi Xhet” do të fluturojë në relacionin Shkup – Gjenevë

Kompania ajrore me buxhet të ulët “Izi Xhet” nga Britania e Madhe zyrtarisht nga 1 nëntori i këtij viti do të fluturojë në relacionin midis Shkupit dhe Gjenevës, Zvicër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle