Makedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Neziri: Një muaj pas tragjedisë në Tetovë akoma nuk ka as përgjegjësi morale e as ligjore

Deputeti Adnan Neziri nga radhët e Aleancës për Shqiptarët në selinë e partisë në Tetovë mbajti konferencë shtypi me ç'rast potencoi se një muaj nga tragjedia në spitalin modular në Tetovë, ku 14 qytetarë të Tetovës u dogjën për së gjalli dhe deri më sot ende nuk ka as përgjegjësi morale dhe as ligjore. Sipas tij më kot deri më tani është folur për hetime dhe ekspertë ndërkombëtarë, të cilët akoma nuk kanë epilog.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle