Magazinë SQ

“Netfliks” ka fituar më së shumti Çmime Emi

“Netfliks” fitoi statujat më të vlefshme në “Emmy Awards“ (Çmimet Emi) këtë vit. Midis tyre, seriali britanik për familjen mbretërore "The Crown" (Kurora) u emërua drama më e mirë, si dhe “Queen's Gambit” (Mbretëresha Gambit) për mini-seriali më i mirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle