Evropë SQEvropë.Portal SQ

Nesër zgjedhje në Gjermani

Rreth 60,4 milionë gjermanë nesër do të kenë mundësi të vendosin për përbërjen e re të parlamentit dhe indirekt për kancelar të ardhshëm, i cili do ta trashëgojë Angela Merkelin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle