0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror që e theksoi Mickoski

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me drejtorin e EMV-së, Vasko Kovaçevski, si dhe me Viktor Andonovin, këshilltar i kryeministrit për energjetikë, gjatë ditës së nesërme do të realizojnë takim me njërën nga kompanitë  për furnizim të gazit natyror të cilën si kontakt në Qeveri e propozoi  lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle