0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Nesër takim i ri i kryeministrit Zaev me liderin e Alternativës Gashi

Kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Alternativës Afrim Gashi nesër në orën 14 do të mbajnë takim të ri rreth asaj nëse partia do t’i bashkohet qeverisë dhe shumicës parlamentare ose do të mbetet në bllokun opozitar, kanë thënë për MIA-n nga Alternativa.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle