0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër shi lokal dhe temperaturë deri në 21 gradë

Vijon periudhë e motit stabil dhe më të ngrohtë, përveç nesër kur do të ketë kushte për shi afatshkurtër. Nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës në mëngjes. Reshje të shiut priten të shtunën, informon Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle