0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Nesër shi i rrëmbyeshëm lokal, rënie e temperaturave për 3 deri 5 gradë

– Prej nesër pasdite do të ketë rritje të vranësirave të shoqëruara me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe erë të përforcuar. Do të ketë kushte edhe për paraqitje të izoluar të breshrit. Temperatura maksimale do të ulen për 3 deri 4 gradë, informoi DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle