0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër reshje lokale të borës

Reshje lokale të borës do të ketë nesër nga fundi i ditës në pjesët perëndimore, ndërsa të shtunën, kryesisht pasdite, në pjesët veriore. Të shtunën do të fryjë erë e përforcuar veriore, që sërish do ta ulë temperaturën ditore. Valë e re lagështie me reshje të shiut dhe borës pritet të martën, kumtuan nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle