0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër pasdite dhe të shtunën shi i rrëmbyeshëm, vetëtima dhe erë

Sinoptikët për nesër pasdite, veçanërisht në pjesët jugore, paralajmërojnë mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm, vetëtima dhe erë të përforcuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle