0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër pasdite dhe gjatë fundjavës shi të dendur, bubullima dhe erë të fortë

Nën ndikim të masës së lagësht dhe të paqëndrueshme dhe gjatë fundjavës moti do të jetë i paqëndrueshëm me shi të dendur, bubullima dhe erë të fortë. Lokalisht proceset do të jenë në formë të motit të keq me shi të dendur intensiv (për një kohë të shkurtër sasi më të madhe, shkarkime të forta elektrike, erë të fortë (mbi 70 km në orë dhe paraqitje të breshrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle