0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër pa ujë shfrytëzuesit e një pjese të rrugëve “Maksim Gorki”, “Mito Haxhivaskilev” dhe “Lermontova”

- Shfrytëzuesit e një pjese të rrugëve "Maksim Gorki", "Mito Haxhivaskilev" dhe "Lermontova" nesër prej orës 08:30 nuk do të kenë ujë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle