0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Nesër pa ujë një pjesë e Maxharit dhe Hasanbegut

Shfrytëzuesit e një pjese të rrugëve Çento, Maxhari, Palmiro, Tolati, ambulanta në Hasanbeg dhe lagjja Hasanbeg nesër nga ora 9:00 nuk do të kenë ujë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle