0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër pa ujë disa rrugë në lagjen e Shkupi “Mëhalla e Dibrës”

Pa ujë, nesër prej orës 9:00 do të jenë konsumatorët nga udhëkryqi "Orce Nikollov", në shtrirjen nga rrugët "Gjorgji Pulevski" deri tek "Kosturski heroi", një pjesë e rrugëve "Dane Krapçev" dhe "Debarca", si dhe e tërë "Sllavka Nediq" në lagjen e Shkupit "Mëhalla e Dibrës".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle