0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër pa ujë disa rrugë në Çair

Nga NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi informojnë se nesër për shkak të një defekti në rrugën Xhon Kenedi deri tek ndërtesa 28, pa ujë, prej orës 08:30 deri në sanimin e defektit do të jenë shfrytëzuesit nga disa rrugë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle