0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Nesër pa ujë dhe rrymë disa rrugë në Shkup

Pa ujë nesër prej orës 09:00 do të mbesin shfrytëzuesit e rrugës "Xhumaiska" në komunën Karposh dhe atë numrat çift prej nr. 2-30.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle