0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër pa rrymë një pjesë e komunave Kisella Vodë, Çair, Karposh dhe Studeniçan

Pa energji elektrike nesër për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektrik distributive do të mbeten një pjesë e konsumatorëve në komunat Kisella Vodë, Çair, Karposh dhe Studeniçan.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle