0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër pa rrymë disa pjesë të komunave të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve të caktuara teknike në sistem, nesër pa energji elektrike do të mbeten disa nga shfrytëzuesit e komunave Saraj, Studeniçan, Kisella Vodë, Gjorçe Petrov, Çair dhe Aerodrom.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle