0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-distributiv pa rrymë nesër do të mbeten konsumatorët nga komunat Qendër dhe Butel, kumtuan nga QRMK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle