Uncategorized SQ

Nesër pa energji elektrike pjesë nga Karposhi, Saraji dhe Petroveci

Nesër pa energji elektrike do të mbesin pjesë nga komunat, Karposh, Saraj dhe Pertrovec, kumtoi QRMK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle