0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër pa energji elektrike do të mbeten një pjesë e konsumatorëve në Saraj, Karposh, Aerodrom dhe Sopishtë

Prej SHA “EVN Maqedoni” njoftojnë se nesër pa energji elektrike do të mbeten disa nga konsumatorët nga komunat Saraj, Karposh, Aerodrom dhe Sopishtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle