0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Nesër, pa energji elektrike do të jenë disa pjesë të Aerodromit, Kisella Vodës dhe Karposhit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, disa nga përdoruesit në komunat Aerodrom, Kisella Vodë dhe Karposh nesër do të mbeten pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle