Lajme nga komunat SQShkup SQ

Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Shkupit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër do të mbeten pa energji elektrike konsumatorët nga komunat e Kisella Vodës, Studeniçanit, Sopishtes dhe Karposhit, kumtojnë nga QRMK – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle