0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Qendrës dhe Sarajit

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-shpërndarës, pa energji elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Qendër dhe Saraj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle