0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Nesër pa energji elektrike disa pjesë të komunave Petrovec, Sopishtë, Kisella Vodë, Qendër dhe Saraj

Disa rrugë në komunat e Shkupit, Petrovec, Sopishtë, Kisella Vodë, Qendër dhe Saraj nesër do të jenë pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle