0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër në mëngjes ftohtë, gjatë ditës me diell dhe më i ngrohtë

Nesër në mëngjes moti do të jetë i ftohtë, gjatë ditës kryesisht me diell. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale në shumë vende do të jetë rreth ose nën zero dhe do të jetë në interval prej -4 deri në 2, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë prej 14 deri në 19 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle