0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Nesër mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite me mundësi për shi afatshkurtër të rrëmbyeshëm

- Moti në vend nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të shiut afatshkurtër të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle