0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Nesër mot me diell dhe i ngrohtë, nga e diela shi dhe rënie e temperaturave

Moti nesër do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Të shtunën do të ketë vranësira të rritura, ndërsa kah fundi i ditës do të ketë reshje lokale të shiut. Nën ndikim të masës së lagësht dhe të ftohtë ajrore të dielën dhe të hënën moti do të jetë me vranësira,  me erë dhe ftohtë me reshje të shiut, ndërsa në pjesët malore dhe në disa vende më të larta me reshje të dëborës, njoftoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle