0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Nesër mbledhje përgatitore e KRRE-së për mekanizmat gjatë marrjes së vendimit të ri për çmimin e rrymës

- Për nesër është caktuar mbledhje përgatitore në të cilën Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE) para kompanive energjetike do t'i prezantojë mekanizmat të cilat do t'i aktivizojë gjatë sjelljes së vendimit të ri për çmimin e energjisë elektrike, informoi Marina Uzunov, zëdhënëse e KRRE-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle