0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër linjë falas publike dhe linja gjatës natës për shkak të “Natës së bardhë”

NQP Shkup edhe sivjet do të mundësojë transport falas publik me rastin e mbajtjes së manifestimit tradicional kulturor “Nata e bardhë 2021”. Në funksion do të jenë edhe një pjesë e linjave të natës – 2, 5, 7,22, 24, 24, 50, 57 dhe 65B.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle