0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nesër dhe pasnesër skriningu i parë sqarues mes BE-së dhe Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Ekipi negociues i Maqedonisë së Veriut nesër dhe pasnesër do ta ripërtërijë njohurinë e vet për legjislaturën e BE-së, në prag të fillimit të skriningut bilateral, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle