0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Nesër dhe pasnesër pa energji elektrike një pjesë e shfrytëzuesve të Kisela Vodës dhe Karposhit

EVN njofton se nesër dhe pasnesër, për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, një pjesë e shfrytëzuesve të komunave Kisella Vodë dhe Karposh do të mbeten pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle