0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nesër borë në pjesën më të madhe të vendit

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale. Pasdite në pjesët perëndimore dhe veriore do të rriten vranësirat, ndërsa në orët mbrëmjes dhe të natës do të ketë reshje, kryesisht të borës. Deri në mëngjes në këto pjesë do të formohet shtresë e borës. Do të fryejë erë e dobët ndërsa në rajonet perëndimore erë mesatare nga drejtimi perëndimor, informojnë nga DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle