E përzgjedhur SQ

Nëse Rusia përdor armë bërthamore, përgjigja e SHBA-së dhe aleatëve të saj nuk do të jetë bërthamore

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle